Szukam warsztatu wymieniającego tylne belki

Awatar użytkownika

Postautor: Faun » 04 kwie 2016, 0:04

Cześć, szukam warsztatu który zajmuje się wymianą belek skrętnych we Francuzach. Zależy mi na prawdziwych fachowcach którzy specjalizują się w tego typu pracach, są uczciwi i nie biorą zbyt dużo. Z góry bardzo dziękuję za rzeczowe odpowiedzi i pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Postautor: Pika » 04 kwie 2016, 1:38

Mamy z mężem od wielu lat Renault Laguna tylna belka poszła nam po 5 latach od sprowadzenia auta zza granicy. Objezdzilismy kilka warsztatów ale czesc w ogole powiedziala ze sie tego nie podejmie bo nie zna sie na francuskich zautach a pozostale proponowały za wysokie ceny. Brat męża znalazł nam w internecie ofertę warsztatu tylnabelka.com i tam wstawiliśmy samochód. Okazało się że wystarczy sama regeneracja i po zabiegu autko jeździ bezawaryjnie do dziś :)

Awatar użytkownika

Postautor: Thimble » 04 kwie 2016, 3:44

Pisałeś że masz francuza, dokładnie co to jest i jaki model i skąd pewność że poszła belka?

Awatar użytkownika

Postautor: Faun » 04 kwie 2016, 6:31

Widać to po kołach które jakby delikatnie się rozchodziły. Czytałem sporo w internecie i diagnoza jest jednoznaczna, że to tylna belka Peugeot 306 z 96 roku podobno szczególnie mocno cierpi na ten problem. Zmartwiłem się bo bardzo dbałem o to auto i uważałem na wyboje itd a tu coś takiego mi się przytrafia.

Awatar użytkownika

Postautor: Thimble » 04 kwie 2016, 8:47

Z kołami to się zgadza, ale żeby 306 szczególnie były naznaczone problemami z belką to nie powiedziałbym, bo to świetne auto, które swojego czasu przebojem podbiło miasta, jak i nadawało się do pokonywania dłuższych tras. Mimo to ma już swoje lata więc nie masz co się martwić. Słyszałem pozytywne opinie o warsztacie wspomnianym przez koleżankę od Laguny. Dostali podobno jakąś nagrodę za najnowocześniejszą linię do napraw i regeneracji belek i co ważniejsze nie używają narzędzi, które niszczą element jak młotki itd.

Wróć do Motoryzacyjnie