Czy zlecał ktoś niedawno regenerację tylnej belki w Krakowie?

Awatar użytkownika

Postautor: Faun » 14 lut 2017, 1:09

Dzień dobry. Jestem szczęśliwym posiadaczem citroena saxo z rocznika 2001. Właściwie jest to drugi samochód w naszej rodzinie (ale mój pierwszy). Korzysta z niego głównie żona – dojazdy do pracy. Ale i ja siądę czasem za kierownicą. Autko jest zadbane, silnik pracuje idealnie. Ale nie tak dawno zaczęły pojawiać się problemy ze sterownością, a z tyłu dobiegają jakieś stuknięcia i skrzypnięcia. Znajomy stwierdził, że to może być tylna belka. Chciałbym więc zapytać, czy ktoś z Was zlecał niedawno jej naprawę lub regenerację w Krakowie? Jeśli tak, to jak kształtują się ceny?

Awatar użytkownika

Postautor: Thimble » 14 lut 2017, 3:18

Dzień dobry. :) Jeśli chodzi o ceny, to można raczej je tylko orientacyjnie podawać. Każde auto to indywidualny przypadek, a i w każdym aucie można inne usterki znaleźć. Ale w Krakowie regeneracją tylnych belek na pewno zajmuje się dużo warsztatów. Proponuję dzwonić i pisać maile. :) Sam nie pomogę, bo teraz rzadko w tych okolicach bywam.

Awatar użytkownika

Postautor: kazarayv » 14 lut 2017, 5:41

Hejka. Jeśli interesują Cię niższe ceny, to po prostu jedź do jakiegoś podkrakowskiego miasteczka. Tam mechanicy kasują mniej. :)

Awatar użytkownika

Postautor: Faun » 14 lut 2017, 6:31

Tak, a za sam transport auta i stracony czas zapłacę więcej. To nie jest jednak zbyt dobry pomysł.

Czy zlecał ktoś niedawno regenerację tylnej belki w Krakowie

Postautor: mylna » 14 lut 2017, 9:28

Witajcie. Widzę, że nie tylko mnie ten problem spotkał, choć w innym modelu ale też francuskim. ;) Napiszę tak: jak interesuje Cię profesjonalna usługa i dobrze wykonana regeneracja tylnej belki Kraków jest miastem w którym znajdziesz ich warsztat: serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-krakow/. Specjalizują się w samochodach francuskich, więc na pewno mają odpowiednie części. A i ceny są bardzo konkurencyjne. Moja laguna po takim zabiegu spisuje się idealnie.

Awatar użytkownika

Postautor: Faun » 14 lut 2017, 9:40

Ogromne dzięki. Cenowo wygląda to świetnie, a i fakt że specjalizują się we Francuzach też działa na ich korzyść. Mam tylko nadzieję, że nie będzie trzeba długo czekać. Na razie sam wożę żonę do pracy…

Wróć do Motoryzacyjnie