Przewożenie leków

Przewożenie leków

Postautor: mylna » 28 lip 2016, 0:45

Witam. Klienci w moim sklepie składają zamówienia między innymi na szczepionki. A jak wiadomo, niektóre z nich muszą by przechowywane w niskich temperaturach, żeby drobnoustroje i przeciwciała, z których się składają, nie uległy po prostu zniszczeniu. Niestety tak to już jest, że jak chociaż chwilę będą w nie takiej temperaturze to już się po prostu do niczego nie nadają. Do tej pory miałam jedną firmę, która się podejmowała takiego przewozu, ale oni zwinęli manatki i już dłużej ich na rynku nie ma. I ja jestem w kropce. Bo zamówienia płyną, klienci czekają, a ja nie mam jak dostarczyć towaru, a czasami to są pilne i naglące sprawy. Znacie może jakieś firmy, które taki towar są w stanie dostarczyć?

Awatar użytkownika

Przewożenie leków

Postautor: Faun » 28 lip 2016, 3:28

Wow nawet nie wiedziałem do tej pory, że taka usługa przewożenia w niskiej temperaturze w ogóle istnieje. Wygląda to na super sprawę. I to serio tak naprawdę wszystko można w takiej niskiej temperaturze przewieść? To musi być super sprawa. Chętnie się jeszcze dowiem czegoś więcej na ten temat.

Przewożenie leków

Postautor: mylna » 28 lip 2016, 4:12

No ja to niestety nie jestem informacją i więcej Ci na ten temat nie powiem. Nie wiem czy można wszystko przewozić, mnie konkretnie tylko interesuje przewóz leków. I będę wdzięczną za informację. Sprawa jest naprawdę pilna i nagląca
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2016, 10:25 przez mylna, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

Przewożenie leków

Postautor: Thimble » 28 lip 2016, 7:05

Skoro mówisz, że sprawa jest taka wymagają, to polecam Ci wejść na www .Z tego co wiem, to oni akurat przewożą chłodniami różne rzeczy, więc wbijaj tam do nich i się wszystkiego bez problemu dowiesz.
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2016, 10:26 przez Thimble, łącznie zmieniany 1 raz

Przewożenie leków

Postautor: mylna » 28 lip 2016, 9:28

No super. Ratujesz mi biznes normalnie. Dzięki za namiary.

Wróć do Technicznie