Części do maszyn budowlanych

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 30 cze 2016, 1:43

Cześć Wam. Mam szukam miejsca w którym mógłbym zamówić oryginalne i naprawdę dobre części do maszyn budowlanych. Nie zależy mi na tym, aby załatwić coś po taniości itp. ale żebym trafił do rzetelnej firmy, która naprawdę potrafiłaby mi dostarczyć wysokiej jakości produkty. Czy ktoś na tym forum potrafi udzielić mi profesjonalnej odpowiedzi, gdzie mógłbym znaleźć taki sklep? Bardzo Was proszę o jakąś rzetelną podpowiedź, na pewno mi mocno pomożecie!

Awatar użytkownika

Postautor: KapitanBomba » 30 cze 2016, 2:40

No okej, ale powiedz może jakiś większy konkret, jakie części Cię interesują dokładnie? Może jakiegoś producenta podasz itp.? Co prawda nie znam się za bardzo na tym, ale mój tata działa w branży i można powiedzieć, że zna ją na wylot i tym samym będzie w stanie mi coś powiedzieć i Ci przekażę ;)

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 30 cze 2016, 5:22

Byłoby fenomenie jakbyś coś się dowiedział, rady od fachowców są w cenie i na pewno mocno by mi to pomogło ;) Nie wiem.. może coś od Caterpillar byłoby najlepsze, więc jak coś to możesz go zapytać o części wymienne tej firmy ;)

Awatar użytkownika

Postautor: KapitanBomba » 30 cze 2016, 8:02

Zapytałem go i odpowiedział, że jeśli szukasz części Caterpillar, albo jakieś inne to zgłoś się pod link glimat.pl bo mają tam doskonałą ofertę i naprawdę obszerny asortyment tego typu sprzętów ;) Mówił, że zawsze robi tam zakupy i jeszcze nigdy nie miał problemów ;D A akurat naprawdę mój tata się dobrze zna na tego typu sprzętach bo od lat prowadzi firmę.

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 30 cze 2016, 10:06

Nawet nie wiesz jak bardzo kolego mi pomogłeś ;) Nie dość, że od dawna szukałem takiego profesjonalnego i dobrego sklepu to jeszcze się okazało, że był w zasięgu, bo znam okolice w którym funkcjonuje ;) Wielkie dzięki, pozdrowienia dla Ciebie i taty ;)

Awatar użytkownika

Postautor: KapitanBomba » 30 cze 2016, 12:04

Spoko nie ma za co ;) Przekażę i też pozdrowienia dla Ciebie ;)

Wróć do Technicznie