Finisz domu, ale jeszcze..

Awatar użytkownika

Postautor: Vdrakkainen » 11 kwie 2016, 1:46

Witam wszystkich. Już praktycznie kończy się wykończenie naszego domu i powoli można myśleć o planach na zagospodarowanie itp. Ale jeszcze kanalizacja itp. mamy jeszcze na głowie zorganizowanie miejsca na odpady, szukamy firmy, która sprzedaje wysokiej jakości zbiorniki betonowe (tutaj) przechowujące szambo. Czy ktoś może polecić jakąś dobrą firmę z Łodzi lub okolic, która by mogła takie coś dostarczyć nam?

Awatar użytkownika

Postautor: Thimble » 11 kwie 2016, 4:12

Proszę bardzo: http://spszamba.pl/szamba-betonowe/lodzkie.php pod tym linkiem znajdziesz sporą ofertę różnych pojemników betonowych na szambo itp. Możesz tam ogólnie wszystko wyczytać i zapoznać się z ofertą firmy. Ja jestem z ich usług bardzo zadowolony, wszystko było okej i profesjonalnie wykonane.

Awatar użytkownika

Postautor: Vdrakkainen » 11 kwie 2016, 5:49

No to mnie ratujesz chłopie. Widzę, że ceny szamba betonowego u tego producenta szamb System Plus są wyjątkowo atrakcyjne i jestem w stanie sobie taki system zamontować u siebie w domu. Dziękuję za taką szybką i rzetelną pomoc. Pozdrawiam!

Awatar użytkownika

Postautor: Batalion » 11 kwie 2016, 7:30

Ja już nie mogę się doczekać, jak też wprowadzimy się do naszego nowego i wymarzonego domu.. jesteśmy w trakcie budowy ale końca nie widać ;) co więcej, ciągle wychodzą jakieś dodatkowe opłaty i musimy się według naszych fachowców, liczyć z dodatkowymi kosztami. Ale szczerze? Wolę pracować nawet dwa razy ciężej, ale być świadomy tego, że dzięki temu będę mógł wprowadzić się do swojego nowego, wymarzonego domu.

Awatar użytkownika

Postautor: Kwazar » 11 kwie 2016, 9:30

Kto co lubi, ja mieszkam w bloku i mam spokój ze wszystkim. Raz w miesiącu wpłacę na czynsz i opłaty i niczym się nie musze przejmować. Ale fakt, faktem, czasem sąsiedzi mnie tak dobijają, że mam ochotę się wyrwać.

Wróć do Technicznie