Klimatyzacja?

Awatar użytkownika

Klimatyzacja?

Postautor: MiRaGe(PL) » 08 kwie 2016, 2:00

Cześc. Chciałbym Was o coś podpytać na tym forum. Otóż, mój pracodawca upiera się, że do omemntu, aż nie będzie naprawdę upalnie nie załatwi nam klimatyzacji na hali w której pracujemy. Problem w tym, że jest naprawdę ciepło na niej ipraktycznie nie można już normalnie pracować.. Już zimą bywało gorąco, bo machiny generują ciepło itp. W ogóle takie osoby nie mają serca.. może Warto to gdzieś zgłosić itp.??

Awatar użytkownika

Klimatyzacja?

Postautor: Artlonth88 » 08 kwie 2016, 3:15

U nas w pracy też były problemy, żeby skorzystać z serwisu klimy, ale w końcu poszliśmy całą grupą pracowników do szefa i powiedzieliśmy, że domagamy się m.in. klimatyzacji i bardziej ergonomicznych warunków pracy. Okazało się, że to zadziałało i wywalczyliśmy sobie brawo, normalnego i chłodnego powietrza latem

Awatar użytkownika

Klimatyzacja?

Postautor: Thimble » 08 kwie 2016, 5:29

Według mnie nie ma co wymuszać montażu klimatyzacji na pracodawcy, bo to nie wy potem musice płacić rachunki itp. Serio, ale oczywiście są odstęptwa od tej zasady, jeśli np.; pracujecie w miejscu gdzie jest tak ciepło, że nie da się normalnie funkcjonować itp. wtedy jak najbardziej należy interweniować

Awatar użytkownika

Klimatyzacja?

Postautor: KapitanBomba » 08 kwie 2016, 6:27

My zamawialiśmy taką oto klimatyzacje: kris-went.pl/oferta/klimatyzacja pod tym adresem możecie sobie zobaczyć jak wygląda taki koszt montażu klimatyzacji i poczytać o tym dokładnie co i jak. Według mnie to nie jest taki duży wydatek, a może bardzo efektywnie wpłynąć na nastroje i wydajność pracowników itp. nie ma co wszystko przeliczać na zysk ale brać pod uwagę innych ludzi.

Awatar użytkownika

Klimatyzacja?

Postautor: Patrycja » 08 kwie 2016, 9:20

Klimatyzacja.. ja nawet w samochodzie jej nie mam, a co dopiero w pracy, ehh ;( ale jakoś nie narzekam i szukam opmitystnych akcentow w swoim zyciu!

Wróć do Technicznie