Firma produkująca taśmy, szukam pomocy

Awatar użytkownika

Postautor: KapitanBomba » 27 sty 2016, 2:26

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Obsługuję kilku klientów z różnych stron świata. Ostatnio zostałem zapytany, czy jest możliwość dostarczenia im taśm. Chodzi tutaj o różnego rodzaju taśmy, do pakowania, specjalne do malowania i wiele innych. Klient jest dość duży więc na lokalnym rynku szukam jakiegoś producenta. Czy ktoś może mi coś polecić?

Awatar użytkownika

Postautor: kazarayv » 27 sty 2016, 4:09

Przed chwilą na jednym z forum pojawił się podobny wpis. Przez chwile zastanawiałem się czy to nie ty zadałeś to pytanie. Koniecznie odwiedź stronę internetową http://www.euro-tape.pl/category/professional/tasmy-dwustronne/ . Kiedyś dostałem próbki z tej firmy. Byłem naprawdę w mocnym szoku, bo używałem w pracy różnego rodzaju sprzętu, ale ten, przerósł moje oczekiwania.

Awatar użytkownika

Postautor: KapitanBomba » 27 sty 2016, 4:29

Chyba nawet oglądałem gdzieś tą stronę. Ja osobiście wchodziłem tutaj http://www.euro-tape.pl/category/packaging/tasmy-pakowe-z-nadrukiem/ jak szukałem taśmy firmowej. Zupełnie zapomniałem o tej firmie. Muszę się skontaktować z nimi, żeby dostać szczegółową ofertę. Myślę, że klienci byli by zadowoleni.

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 27 sty 2016, 4:49

Daj sobie spokój z tą firmą, produkuje byle co. Jest na rynku cała masa firm, a ty musisz polecać akurat tą?

Awatar użytkownika

Postautor: Batalion » 27 sty 2016, 7:23

A kolega powyżej chyba się bardzo nudzi, bo przy większości tematów widzę twoje wpisy. Za każdym razem wygląda tak samo, jakaś opinia wyciągnięta z palca. Nie przejmuj się. Korzystałem z wielu produktów tej firmy, mogę polecić każdemu. Na ten moment nie spotkałem się z lepszym jakościowo towarem.

Awatar użytkownika

Postautor: KapitanBomba » 27 sty 2016, 8:05

Dzięki bardzo wszystkim za pomoc i opinie. Skontaktowałem się z firmą. Poprosiłem o próbki w celu przesłania moim kontrahentom. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie, w ciągu kilku dni powinni mieć wszystko u siebie. Mam nadzieję, że wszystko się spodoba. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, jestem w stanie zarobić na tym przyzwoity grosz. Trzeba być dobrej myśli. Jeszcze raz dzięki wszystkim i pozdrawiam użytkowników forum.

Wróć do Technicznie