Gdzie posyłacie swoje dzieci na korepetycje językowe w Poznaniu?

Awatar użytkownika

Postautor: marzycielka » 09 lut 2016, 3:46

Hej drogie panie. Jako że nie ufam za bardzo typowym korepetytorom, którzy przyłażą do domów i nic nie robią to szukam dla swojego dziecka czegoś sensownego w Poznaniu, jakiejś szkoły gdzie dobrze nauczy się języka obcego. Na razie chodzi o angielski, ale w przyszłości może przyda się także niemiecki, zobaczymy. Dajcie znać jak macie jakieś ciekawe lokalizacje.

Awatar użytkownika

Postautor: danka1980 » 09 lut 2016, 4:14

Też miałam z tym problem powiem szczerze, język angielski jest dzisiaj bardzo ważny i dlatego chciałam posłać dziecko jak najwcześniej na jakieś zajcia dodatkowe. Niestety było to jakiś czas temu i nie mogę sobie przypomnieć jak nazywała się ta szkoła, nie mieszkam już w Poznaniu. Jak tylko sobie przypomnę to na pewno dam ci znać ;]

Awatar użytkownika

Postautor: Lejla » 09 lut 2016, 6:09

Nie łatwiej zajrzeć do internetu? Tyle opinii można tam znaleźć, całą listę szkół i w ogóle poezja jest…

Awatar użytkownika

Postautor: jadwinia » 09 lut 2016, 6:28

Po prostu przejrzyj sobie w sieci jakieś ogłoszenia w stylu korepetycje niemiecki Poznań, ja naprawdę w ten sposób znalazłam bardzo ciekawą szkołę, choć w innym mieście, ale byłam z niej zadowolona.

Awatar użytkownika

Postautor: DrBen » 09 lut 2016, 8:06

Szkoła w Poznaniu Home jest według mnie bardzo przyzwoita. Pomijam już to, że mają naprawdę bardzo niskie ceny, ale ogólnie poziom nauki był tam niesamowicie wysoki i uważam, że zdecydowanie warto skorzystać.

Awatar użytkownika

Postautor: marzycielka » 09 lut 2016, 8:15

Na pewno nie omieszkam spróbować i sprawdzić tej szkoły. Fajnie że takie zainteresowanie było i dzięki za wasze porady.

Wróć do Edukacyjnie