Najlepsze miejsca na organizację szkolenia

Awatar użytkownika

Postautor: DrBen » 07 sty 2016, 3:47

Serwus! Prowadze niewielką firmę, ale musz zorganizować dla swoich pracowników konferencjo-szklenie. Niestety nie dysponuje biurem, gdzie mógłbym to zrobić, dlatego zmuszony jestem coś wynając. Od kilku dniu porównuje oferty, ale nie mogę znaleźć niczego w przystępnej cenie. Polecacie jakieś firmy?

Awatar użytkownika

Postautor: Pika » 07 sty 2016, 6:28

Ja ostatnie szkolenie jakie zrobiłam w stolicy odbyło się na Hrubieszowskiej. Tutaj masz link do ich strony salehrubieszowska.pl/oferta-i-cennik. Ceny są konkurnecyjna, a standard wysoki, dlatego mam nadzieje, żebedzie ci odpowiadało :)

Awatar użytkownika

Postautor: DrBen » 07 sty 2016, 8:44

Dzieki wielkie za konkretne polecenie. Może jeszcze ktoś coś poleci, żebym miał co porównywać?

Awatar użytkownika

Postautor: Gustaff » 07 sty 2016, 9:00

Jeśli interesuje Cię kategoria sala konferencyjna Warszawa, zajrzyj na storny internetowe prezentujące obiekty konferencyjne i hotelowe. Tam szybko porównasz ze sobą oferty i wybierzesz dla siebie najkorzystniejszą.

Awatar użytkownika

Postautor: Pika » 07 sty 2016, 10:50

Potwierdzam. Ja dokładnie tak samo działałam, kiedy szukałam sali dla siebie. Tanie sale szkoleniowe nie zawsze muszą być podrzędne, słabo wyposażone i na obrzeżach miast. Na pewno coś znajdziesz, także nie musisz się przejmowac. Niestety jest to dosc czasochłonne i żmudne zajecie, ale jak już znajdziesz to będziesz mógł korzystać dłuższy czas.

Awatar użytkownika

Postautor: DrBen » 07 sty 2016, 11:55

Nie spodziewałem się, że aż tak precyzyjną pomoc dostane na tym forum. Bardzo wam dziekuje. Zastosowałem się do waszych wskazówek i wyszukałem kilka konkurencyjnych ofert. Musze się jeszcze skontaktować z wybranymi firmami i spróbować wynegocjowac jakiś rabat. Urzadza mnie nawet niewielka zniżka, dlatego zamierzam o nią zaciekle walczyc.

Wróć do Edukacyjnie