Dobry psycholog rodzinny

Awatar użytkownika

Dobry psycholog rodzinny

Postautor: Faun » 03 sie 2016, 4:32

Witam wszystkich. Mam pewien problem w domu.. nawet teraz mi głupio o nim pisać na forum ale chodzi o alkoholizm i przemoc. Czy ktoś zna jakiegoś psychologa w Warszawie, do którego można się zgłosić ze swoimi problemami itp.? Czuję, ze bardzo by mi pomogła taka konsultacja, ogólnie żeby ktoś zechciał mnie wysłuchać i zaproponował jakieś rozwiązanie itp.. najlepiej żeby był to specjalista ze stolicy.

Awatar użytkownika

Dobry psycholog rodzinny

Postautor: Thimble » 03 sie 2016, 5:06

Ale Ci współczuję.. też się wychowałem w rodzinei w której nie brakowało alkoholu ani różnych scen przemocy i wiem jak to boli.. ja sam osobiście nie zdecydowałem się nigdy na żadną pomoc i trochę mi tego brakuję szczerze mówiąc.. ale nie potrafiłbym doradzić nikogo z psychologów z Warszawy niestety.

Awatar użytkownika

Dobry psycholog rodzinny

Postautor: kazarayv » 03 sie 2016, 5:35

Jak chcesz dobrego psychologa z Warszawy to mogę polecić akurat znakomitą kobietę, która uratowała mi życie. To nie jest nawet przesada, bo przez jej pomoc i konsultacje wyszedłem na prostą. A miewałem naprawdę różne myśli.. zgłoś się do niej i sam zobaczysz, że będzie Ci pomogła bardzo pomóc.

Awatar użytkownika

Dobry psycholog rodzinny

Postautor: Vdrakkainen » 03 sie 2016, 6:13

hmm ja też miałem problemy rodzinne Warszawa jednak okazała się świetnym miejscem na rozpoczęcie terapii i sporo różnych brudów i historii z przeszłości wypłynęło na światlo dzienne. Ale to bardzo pomogło, w końcu się wiele spraw wyjaśniło i mogę mówić o dużej poprawie relacji w rodzinie..

Awatar użytkownika

Dobry psycholog rodzinny

Postautor: Artlonth88 » 03 sie 2016, 8:53

Ja też niestety w rodzinie byłem świadkiem alkoholizmu i przemocy. Jednak wizyty u psychologa i psychoterapeuty bardzo mi pomogły i uświadomiły, że to nie moja wina (takie myśli miałem). Także wydaję mi się, że jak trafisz do dobrego lekarza to na pewno będzie Ci potrafił sporo pomóc.

Wróć do Rodzinnie