Jakie upominki dla dzieci wybrać?

Awatar użytkownika

Postautor: Zeta » 16 cze 2016, 22:02

Chciałabym sprawić dzieciakom upominki żeby nagrodzić je za taką małą sytuację która ostatnio miała miejsce :). Są w wieku 7 i 9 lat, co sprawiłoby im dużo radości i przydało się do szkoły, na co dzień? Proszę o sugestie bo naprawdę nie mogę się na nic zdecydować.

Awatar użytkownika

Postautor: Artlonth88 » 17 cze 2016, 0:40

Ostatnio modna wśród dzieciaków jest elektornika, z resztą nieprzerwanie od 20 lat to się pogłębia. Myślę że pokrowce na telefon czy obudowy to już za bardzo prkatyczny prezent ale pendrive o dowolnym kształcie na zamówienie chyba byłby wporządku. Dzieciaki na pewno mają ulubionych bohaterów z bajek, filmów albo inne pasje. Na Twoim miejscu poszukałbym sklepu który zajmuje się takimi rzeczami i zrobił fajną niespodziankę. Co o tym myślisz?

Awatar użytkownika

Postautor: Zeta » 17 cze 2016, 3:08

Nie wiedziałam nawet że coś takiego można zrobić, ale brzmi to fantastycznie :). Mniej więcej wiem w co moje maluchy grają na telefonach i jakie bajki oglądają więc nie bedzie z tym problemu. Ewnetualnie interesowałaby mnie cena i jakieś namiary jeśli ktoś byłby chętny pomóc. Z góry pięknie dziękuję za odpowiedź i za przyszła pomoc – pozdrawiam!

Awatar użytkownika

Postautor: Vdrakkainen » 17 cze 2016, 4:53

Zamówiłem pendrive w kształcie czołgu dla syna który po prostu świata poza wojskiem nie widzi i zapłaciłem naprawdę bardzo mało. Byłem zaskoczony bo kosztowało to mniej wiecej tyle co nomrlany pendrive ze sklepu. U mnie w Szczecinie taki sklep jest na Witkiewicza. Nie wiem czy mają stronę intrenetową, ale myślę że coś powinno być. Pozdrawiam również.

Awatar użytkownika

Postautor: Batalion » 17 cze 2016, 6:34

Znam ten sklep i również go polecam. Kupowałem u nich pendrive slim który odradzali mi znajomi ze względu na awaryjność itd. Z moim nic złego się nie dzieje, działa jak należy i jest bardzo elegancki i ładny. Idealny do noszenia w portfelu albo w małej kieszeni jeansów.

Wróć do Rodzinnie