Jak wygląda sala weselna

Awatar użytkownika

Jak wygląda sala weselna

Postautor: Lejla » 01 mar 2016, 0:14

Czy można zorganizować wesele na ponad 100 osób i będzie ono nadal miało charakter przyjęcia rodzinnego. Chodzi mi o to, czy przy tak dużej ilości osób nie dojdzie do tego, że spora grupa osób będzie dla siebie anonimowa i trudno będzie złapać wspólny język do zabawy.

Awatar użytkownika

Jak wygląda sala weselna

Postautor: Burza » 01 mar 2016, 0:34

Spokojnie, nawet przy tak dużej ilości osób można bardzo dobrze się bawić. Wystarczy odpowiednia orkiestra i dobrze dobrane miejsce. Musi to być miejsce, które pomieści tak dużą liczbę osób, bo w innym razie dojdzie do tego, że towarzystwo będzie się rozchodziło po kątach, żeby znaleźć trochę wolnego miejsca.

Awatar użytkownika

Jak wygląda sala weselna

Postautor: kazarayv » 01 mar 2016, 3:23

Masz rację, właśnie to zaobserwowałem podczas ostatniego przyjęcia na którym byłem. Oczywiście nie mówiłem tego młodym, żeby nie robić im przykrości, ale teraz jeśli ktoś mnie zapyta o zdanie to na pewno odezwę się jeszcze przed samym weselem. To trudne, jeśli okazuje się, że miejsca na parkiecie jest tylko dla połowy gości.

Awatar użytkownika

Jak wygląda sala weselna

Postautor: DrBen » 01 mar 2016, 5:46

Ja mogę wam polecić miejsce, gdzie do takich sytuacji na pewno nie dojdzie. To salabella.pl, gdzie swobodnie może się bawić nawet 130 osób. To najlepsza sala weselna pod Warszawą, na której bawiłem się już kilkukrotnie.

Awatar użytkownika

Jak wygląda sala weselna

Postautor: Gustaff » 01 mar 2016, 8:32

Fantastyczna zabawa to mogę potwierdzić, ale według mnie bardzo dużo robi kapela, która przygrywa do tańca. Jeśli są hobbystami to z całą pewnością pociągną ludzi do zabawy. Im więcej zawodowstwa tym gorzej takim zespołom gra się na imprezach.

Awatar użytkownika

Jak wygląda sala weselna

Postautor: jadwinia » 01 mar 2016, 11:15

Zapomnieliście wspomnieć też o dobrym jedzeniu. Tutaj dużą rolę odgrywa klient, który w dużej mierze decyduje o tym, jak będzie wyglądał stół z daniami. Akurat w miejscu o którym piszecie jedzenie jest dość popularne, ze względu na usługę cateringową, którą obiekt świadczy.

Wróć do Rodzinnie