Jak poprawić jędrność ust?

Awatar użytkownika

Postautor: danka1980 » 18 sty 2016, 7:27

Od zawsze miałam kompleksy na punkcie moich wąskich ust. Maskuję to korzystając z różnego rodzaju kosmetyków, ale zastanawiam się już nawet nad jakimś zabiegiem, który pozwoli mi na zlikwidowanie tego problemu. Wiecie coś więcej na temat takich zabiegów?

Awatar użytkownika

Postautor: Gustaff » 18 sty 2016, 9:43

Nie przejmuj się ustami. Jak jestes zgrabna to usta maja mniejsze znaczenie. Uwierz mi na slowo :)

Awatar użytkownika

Postautor: Patrycja » 18 sty 2016, 9:58

A nie boisz się takiego zabiegu? W końcu to w jakimś stopniu zabieg chirurgiczny, przypuszczam, że pod znieczuleniem. Może lepiej skorzystać z jakiegoś sprawdzonego, domowego sposobu powiększającego usta ? Jasne, że takie domowe metody nie gwarantują trwałego efektu, ale zawsze warto spróbować, tym bardziej, że to jest bardzo proste. Podobno szybki efekt można uzyskać ćwicząc wymowę samogłosek i układanie ust w charakterystyczny Dziubek. Spróbuj przez tydzień lub dwa i zobaczysz czy to coś daje.

Awatar użytkownika

Postautor: marzycielka » 18 sty 2016, 12:12

Ja tez na twoim miejscu zaczela bym od domowych sposobow powiekszania ust, z zabiegiem zawsze zdazysz, a nigdy nie wiadomo, czy po takim zabiegu wciaz bendziesz się sobie podobala.

Awatar użytkownika

Postautor: danka1980 » 18 sty 2016, 14:48

Próbuję różnych sposobów, ale najlepsze efekty przynosi stosowanie dobrej jakości kosmetyków. Tylko to jest dosyć pracochłonne, a ja bym chciała mieć po prostu ładne pełne usta, które wystarczy podkreślić zwykłą szminką.

Wróć do Rodzinnie