Pomocy! On mnie już chyba nie kocha!

Awatar użytkownika

Postautor: Pika » 30 lis 2015, 4:53

Mam 22 lata. Jestem w związku nie pierwszy raz, ale chciałam przeżyć swój pierwszy stosunek z osobą, której będę pewna. Mój chłopak miał już wcześniej partnerki seksualne, więc cieszyłam się, że zadba o moje bezpieczeństwo i przyjemność, skoro ma już doświadczenie. Tymczasem nas seks jest okropny! Nie wiem, czy to jest moja wina. Może ja go nie podniecam? Może mnie nie kocha? Ja chciałam sobie z nim ułożyć życie!!! Pomocy, bo nie daję już rady ;/

Awatar użytkownika

Postautor: Faun » 30 lis 2015, 7:43

Spokojnie. Jaki masz w ogóle problem? To znaczy, Twój facet. Ma kłopoty z erekcją? Czy o co właściwie chodzi? Czy po prostu jest kiepskim kochankiem?

Awatar użytkownika

Postautor: Lejla » 30 lis 2015, 10:36

Może podczas stosunku leżysz jak kłoda, no to co ta przyjemność dla faceta. Nic dziwnego, że mu się nie chce.

Awatar użytkownika

Postautor: Pika » 30 lis 2015, 11:13

To on ma problem, nie ja. Jestem o tym przekonana. Nie ma kłopotów z erekcją, choć może w pewnym sensie… Po prostu nasz stosunek trwa bardzo krótko. Często nie zdążę się nawet porządnie wczuć, a on już kończy. Próbowałam z nim o tym rozmawiać, ale on zawsze ucina rozmowę. Chyba jest to dla niego wstydliwy temat, więc wyraźnie jest coś na rzeczy. Przykro mi, że on mnie tak spławia bo widzę, że się męczy z tym. Nie wiem, wgl żyć mi się odechciewa od tego wszystkiego.

Awatar użytkownika

Postautor: Thimble » 30 lis 2015, 13:35

Nie panikuj, tejk it isi. Myślisz, że tylko Twój facet ma problem z przedwczesnym wytryskiem? Wyobraź sobie, że wielu mężczyzn ma taki problem i nawet istnieje na to lekarstwo: http://www.orgasmcontrol.com.pl/ . Porozmawiaj z nim jeszcze raz i zapewnij go, że go kochasz i możecie wspólnie zawalczyć o to, by wasz seks był okay. Orgasm Control jest stworzony z naturalnych składników, poza tym ma świetne opnie. Najpierw poszukaj pomocy, potem histeryzuj. Wszystko będzie dobrze.

Wróć do Rodzinnie