Jakie zajęcia dla dzieci w Poznaniu polecacie?

Postautor: mylna » 20 sty 2017, 5:35

Poszukuję ciekawych propozycji zajęć dla dzieci w Poznaniu, najlepiej takich, które rozwijałyby ich wyobraźnie oraz zdolność logicznego myślenia. Macie jakies pomysły?

Awatar użytkownika

Postautor: Faun » 20 sty 2017, 6:23

Ja niedawno zapisałem moich synów na techniczno-edukacyjne zajęcia dla dzieci w Poznaniu, a konkretnie na warsztaty z robotyki. Synowie mają 8 i 10 lat i już od ładnych paru lat interesują się klockami. Potrafią tworzyć rozbudowane konstrukcje, dlatego tez pomyslałem, że takie zajęcia pozwolą im rozwijać ich pasję. No i nie pomyliłem się, gdyż wprost uwielbiają chodzić na te warsztaty. Być może w przyszłości zostaną inżynierami robotyki – kto wie? A jeśli chcesz dowiedziec się czegoś więcej na temat tych zajęc, to odwiedź stronę http://go4robot.pl/, gdzie zostały opisane warsztaty z robotyki i inne zajęcia techniczno-edukacyjne dla dzieci.

Postautor: mylna » 20 sty 2017, 6:42

Dziękuję za propozycję. Wydaje mi się ona całkiem interesująca. Oprócz warsztatów z robotyki ciekawią mnie również kursy programowania dla najmłodszych. Uczestnicząc w takich zajęciach, moje dzieci przekonałyby się, ze komputer służy nie tylko do grania, oglądania bajek i przeglądania Internetu.

Awatar użytkownika

Postautor: Faun » 20 sty 2017, 7:33

Kursy programowania też są interesujące, jednak mnie bardziej zależało na tym, żeby moje dzieci mogły rozwijać również zdolności manualne, dlatego też wybrałem dla nich zajęcia z robotyki.

Wróć do Rodzinnie